Witamy na naszej stronie internetowej.

Nasze biuro działa głównie na terenie Wrocławia i okolic, proponując naszym Klientom usługi:

 • Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
 • Pozyskania środków finansowych na zakup nieruchomości lub realizację inwestycji.
 • Wyceny nieruchomości.
 • Doradztwa w zakresie rewitalizacji nieruchomości przed sprzedażą (home staging).

Dla zdecydowanych klientów poszukujemy gruntów pod zabudowę wielorodzinną we Wrocławiu i bliskim sąsiedztwie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt bezpośredni pod telefonem 505 686 545 lub za pośrednictwem strony internetowej w zakładce Kontakt.

W naszej pracy kierujemy się uczciwością, zasadami etyki i standardami zawodowymi. Z życzliwością wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, aby przedstawić mu możliwości, które oferuje rynek i wspólne dokonać optymalnego wyboru a następnie profesjonalnie i bezpiecznie przeprowadzić transakcję.

Zapraszamy do współpracy.

 

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Na jakość procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości wpływają solidność, terminowość i przygotowanie merytoryczne osób w nim uczestniczących oraz wzajemna współpraca miedzy nimi. Wysoka kultura osobista i profesjonalizm mają znaczenie w każdej działalności. To są podstawowe zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy.

Gwarantujemy profesjonalne działania w zakresie obrotu nieruchomością, na które składają się:

 • Przegląd rynku nieruchomości.
 • Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości.
 • Weryfikacja cen rynkowych podobnych nieruchomości.
 • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji.
 • Weryfikacja wiarygodności kontrahenta.
 • Obsługa notarialna.
 • Skuteczna prezentacja oferty z zastosowaniem różnych nośników reklamy.
 • Współpraca z prawnikiem w celu przygotowania odpowiedniej umowy np. najmu.

Gwarantujemy maksymalną ochronę interesów naszych Klientów, najlepiej wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie oraz zachowując należytą staranność.

Chcemy budować bliskie relacje z klientami, opierające się na zaufaniu, budując naszą pozycję na rynku w oparciu o zadowolenie Naszych Klientów.

Wycena nieruchomości

Współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami majątkowymi, którzy legitymują się wieloletnią praktyką na rynku nieruchomości. Nasze opinie sporządzane są zgodnie ze standardami Zawodowymi Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych oraz ze standardami międzynarodowymi TEGoVA.

Doradztwo kredytowe

Jeśli jesteś zainteresowany, przygotujemy bezpłatnie ofertę kredytowania, uwzględniającą Twoje oczekiwania i możliwości finansowe.

Oferujemy Klientom pełne wsparcie kredytowania zakupu nieruchomości. Dzięki wiedzy i zdobytemu doświadczeniu sprawimy, że proces zakupu nieruchomości stanie się szybszy. Pomożemy dobrać najkorzystniejsze warunki spłaty kredytu.

W naszej pracy stosujemy standardy i zasady obsługi klienta zgodne z przyjętą przez ZBP oraz ZFDF Rekomendacją Dobrych Praktyk dla doradców kredytowych.

Co zyskujesz, dzięki naszej pomocy:

 • Kompleksową ofertę stworzoną w wyniku porównania ofert wielu banków.
 • Zbadanie Twojej zdolności kredytowej pod kątem oczekiwań banków.
 • Gwarancję korzystniejszej oferty kredytowania od tej, jaką bank zaproponowałby Ci indywidualnie.
 • Pomoc i wsparcie przy wypełnianiu wniosku kredytowego i innych formalnościach.

Doradztwo w zakresie rewitalizacji nieruchomości przed sprzedażą (home staging)

Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania". Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (wynajmu) staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców. Badania na rynku  wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%) a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości przeciętnie o 10%.

Home Staging jest potrzebny szczególnie w nieruchomościach, gdzie przychodzi wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta i dobra cena, jednak zniechęca sama nieruchomość.